Robotické sekačky - videa, testy


Zde najdete videa robotických sekaček - uvidíte, jak pracují, jak si poradí se sklonem terénu a s vysokou trávou, jaký mají výkon a jestli byste si je vybrali i na vaší zahradu.


Robomow RM 200 - videa

kniha Recenze Robomow RM 200 - zde najdete více informací o tomto modelu.

Kde koupit: Robotickou sekačku Robomow RM 200 nejlevněji zakoupíte ve specializovaném obchodě RobotWorld.cz za 24 990,- Kč s DPH. V ceně je zahrnuto veškeré příslušenství pro provoz a údržbu.


Robomow RL 2000 - videa

Zde vidíte RL 2000 v akci - ve videu se mihne i menší model RM 200.

Nyní se podívejte, jak si RL 2000 poradí dokonce i s velmi vysokou trávou - zvládne posekat až 25 centimetrů vysokou trávu (ovšem doporučujeme ho používat pravidelně a sekat nakrátko). I když občas váhá, nakonec se vysokou trávou "prokouše" a pokračuje v práci. Potvrzuje, že je nejvýkonnějším modelem značky Robomow.

kniha Recenze Robomow RL 2000 - zde najdete více informací o tomto modelu.

Kde koupit: Nejlevněji v ČR zakoupíte robotickou sekačku Robomow RL 2000 ve specializovaném obchodě RobotWorld.cz za 50 990,- Kč s DPH. V ceně je zahrnuta dokovací stanice i příslušenství pro provoz a údržbu.


Lizard mower S1 - videa

Zde vidíte v praxi sekačku Lizard S1, která využívá odlišnou technologii. Namísto obvodového drátu spoléhá na senzory, které detekují, zda je sekačka na trávníku nebo se dostala mimo.

kniha Recenze Lizard S1 - zde najdete více informací o tomto modelu.

Kde koupit: Nejlevněji v ČR zakoupíte robotickou sekačku Lizard S1 ve specializovaném obchodě RobotWorld.cz za 32 990,- Kč s DPH. V ceně je zahrnuto veškeré nutné příslušenství pro provoz a údržbu.


Ambrogio L75 Elite - videa

Zde vidíte v akci model vyšší střední třídy, L75 Elite značky Ambrogio. Vidíte, jak si poradí i s malými neposekanými místy. Díky nejkvalitnějšímu systému navigace ze všech značek se dobře orientuje na zahradě a zaručuje tak efektivní sekání.

kniha Recenze Ambrogio L75 Elite - zde najdete více informací o tomto modelu.

Kde koupit: Robotickou sekačku Ambrogio L75 Elite v ČR můžete nejlevněji zakoupit ve specializovaném obchodě RobotWorld.cz za 49 989,- Kč s DPH. V ceně je zahrnuta nabíjecí stanice, do které robot sám zajíždí, a veškeré příslušenství pro provoz a údržbu.


Tato sekce nese označení robotické sekačky - videa. Prohlédněte si, jak funguje robotická sekačka a porovnejte jednotlivé modely podle výkonu a podle inteligence naviganího systému. Sledujte videa robotických sekaček.


Novinky a akce

Nejprodávanější produkty v eshopech:

iRobot Roomba 650

lego mindstorms
Nejlepší cena: 10.989,- Kč
( RobotWorld.cz ) Koupit

iRobot Braava 380 (vytírání podlahy)

scooba
Nejlepší cena: 6.999 Kč
( RobotWorld.cz ) Koupit

Kontakt

DomaciRoboti.cz
Nezávislý web o robotech pro moderní domácnost.
info@domaciroboti.cz