Robotické vysavače - recenze a testy, srovnání cen, diskusní fórum


Zde najdete kompletní informace o nejlepších robotických vysavačích na českém trhu. Připravujeme detailní video recenze a testy robotických vysavačů, srovnání cen, návody, tipy, a diskusní fórum. Dozvíte se, jak robotické vysavače fungují, poradíme vám s výběrem toho správného vysavače pro vaši domácnost a v diskusním fóru se přesvědčíte o zkušenostech ostatních.

Robotické vysavače - články

iRobot Roomba - série 600: srovnání

irobot serie 600

Série 600 je nyní druhou nejmodernější sérií oblíbených robotických vysavačů iRobot Roomba. Pojďme si prohlédnout do detailů jednotlivé modely Roomba 620, 630, 650, 660 a porovnejme je navzájem podle nabízených funkcí a příslušenství v ceně.


line

Recenze robotických vysavačů

iRobot Roomba 660

irobot roomba 660

Roomba 660 je nejlépe vybaveným robotickým vysavačem Roomba ze série 600 a má výbornou efektivitu úklidu. V ceně robota jsou zahrnuty všechny osvědčené funkce (systém navigace iAdapt, automatická dobíjecí stanice), i inovace (detekce špíny Dirt Detect, efektivní sběrný koš Aerovac, maják pro vymezení místností). iRobot Roomba 660 podporuje časové programování úklidu a je dodávána s věškerým potřebným příslušenstvím v ceně: 4 náhradní AeroVac filtry, čistící kroužek, 2× boční kartáček, jeden gumový kartáč a jeden náhradní štětinový kartáč.


Robotické vysavače iRobot

Již dlouhou dobu na špičku světového trhu patří robotické vysavače iRobot. Jde o známou americkou značku, která jako první začala vyrábět roboty pro domácí použití.

Vysavače iRobot jsou nejkvalitnější na trhu a tomu odpovídá jejich cena. Na rozdíl od jiných kategorií výrobků, v připadě iRobotů za vyšší cenu dostáváte opravdu mnohem výkonnější produkt. Více informací najdete v sekci testy robotických vysavačů.

Robotické vysavače Sencor

Na nejvyších pozicích v našich testech se pravidelně drží i robotické vysavače Sencor. Více se o těchto vysavačích dočtete v připravovaném článku test robotických vysavačů.

Sencor vysavače nabízejí ve srovnání s ostatními značkami nejlepší poměr cena-výkon. Navíc jejich modely můžeme v klidu doporučit i pro alergiky a domácnosti se zvířecími mazlíčky. Prohlédněte si seznam všech vysavačů Sencor dostupných v českých e-shopech.

Robotické vysavače CleanMate

Kvalitní robotické vysavače jsou také produkty značky CleanMate. Nabízejí dobrý výkon za rozumnou cenu a patří k nejčastěji prodávaným modelům.

Robotické vysavače Samsung

Nejen mobily a televize vyrábí korejský gigant Samsung. U nás najdete mimo jiného i test robotických vysavačů značky Samsung.


Víme vše o robotických vysavačích. Srovnáváme robotické vysavače podle řady kritérií - najdete zde porovnání robotických vysavačů podle ceny, kvality a uživatelských recenzí. Robotické vysavače test důkladně prověří a poradí vám, jak vybrat robotický vysavač. Šetřete energii, čas a peníze, a pořiďte si domů robotický vysavač. Pokud už jeden vlastníte, tak jako více než 20% českých domácností, budeme rádi za váš názor. Uživatelské recenze robotické vysavače zhodnotí a pomohou ostatním s nákupem. Pro výhodný nákup zde máme pro robotické vysavače srovnání cen.


Novinky a akce

Nejprodávanější produkty v eshopech:

iRobot Roomba 650

lego mindstorms
Nejlepší cena: 10.989,- Kč
( RobotWorld.cz ) Koupit

iRobot Braava 380 (vytírání podlahy)

scooba
Nejlepší cena: 6.999 Kč
( RobotWorld.cz ) Koupit

Kontakt

DomaciRoboti.cz
Nezávislý web o robotech pro moderní domácnost.
info@domaciroboti.cz